Imię: Kamis
Ur. 12.2017
Wielkość: mały
Kamis czeka na wirtualnego opiekuna!

Kamis to młody piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak został znaleziony z drugim pieskiem, prawdopodobnie jego bratem. Kamis jest wesoły i sympatyczny, potrzebuje jednak troszkę czasu aby poczuć się pewnie w nowym otoczeniu. Po krótkiej chwili na poznanie nowego opiekuna, pokazuje jaki z niego pieszczoch i jak wiele radości sprawia mu bliskość człowieka. Kamis nie za dobrze radzi sobie na smyczy, potrzebuje jeszcze w tej kwestii treningu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?