Imię: Kanarek
Ur. 07.2018
Wielkość: mały
Waga: 1,40 kg

Kanarek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kanarek wraz z trójką rodzeństwa został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest odrobinkę nieśmiały, ale po kilku chwilach pokazuje jaki z niego mały wesołek i rozrabiaka. Przytula się do człowieka i radośnie merda ogonkiem. Nie znamy jego rodziców , więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na małego lub średniego pieska. Pokochaj tego psiaczka i stwórz dla niego bezpieczny domek, a zyskasz wspaniałego i wiernego przyjaciela na długie lata.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.