Imię: Kapturek
Ur. 30.10.2018
Wielkość: mały
Waga: 2,40 kg

Kapturek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kapturek został znaleziony wraz ze swoim rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. Jest kochanym i wesołym szczeniaczkiem. Interesuje się wszystkim wokół, śmiało podchodzi do nowości. Uwielbia zabawy, wszelakie piłki i gryzaki. Potrzebuje właściciela, który pokocha i poświęci czas na jego wychowanie. Nie znamy rodziców pieska i nie wiemy jak duży urośnie, ale Kapturek zapowiada się na małego lub średniego pieska.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ KAPTURKA !

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.