Imię: Kaspian
Ur. O2.2017
Wielkość: duży

Kaspian czeka na wirtualnego opiekuna!

Kaspian to młody, długowłosy pies znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Jest wesołym i pełnym pozytywnej energii psiakiem. Do wszystkich jest przyjaźnie nastawiony i to już od pierwszego wejrzenia. Z radością przytula się do człowieka i czeka na pieszczoty. Kaspian ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i jest posłuszny. Dobrze dogaduje się też z innymi psiakami. Mamy nadzieję, że ktoś go szuka i pies szybko wróci do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?