Imię: Katia
Ur. 2017
Wielkość: mała
Katia czeka na wirtualnego opiekuna!

Katia to mała czarnulka znaleziona na terenie gminy Błonie. Suńka jest odrobinę onieśmielona miejscem do którego trafiła, lecz po niedługim czasie, otwiera się i widać , że lubi przebywać z człowiekiem. Wtedy też Katia staje się bardziej pewna siebie, macha ogonkiem i zabiega o uwagę opiekuna. Głaski i mizianki sprawiają jej wielką radość. Katia jest młodą, pogodna i spokojną psinką. Chodzenie na smyczy nie sprawia jej większych problemów. Sunia z niecierpliwością czeka na swojego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ