Imię : Kazio
Ur : 2009
Wielkość: średni
Waga : 20 kg

Kazio czeka na wirtualnego opiekuna!

Kazio to wychudzony staruszek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Miał na sobie ogromną ilość kleszczy. Podaliśmy mu leki i trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia. Kazio z racji wieku ma już kłopoty ze wzrokiem i słuchem. Jest troszkę wystraszony całą sytuacja, ale w stosunku do człowieka bardzo przyjazny. W czasie usuwania kleszczy był grzeczny i spokojnie znosił wszystkie zabiegi. Kazio nie umie chodzić na smyczy.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ !!!
NIE KUPUJ – ADOPTUJ