Imię: Kia
Ur. 2013
Wielkość: średnia
Waga: ok. 15 kg

Kia czeka na wirtualnego opiekuna!

Kia to biała suczka w typie buldoga angielskiego. Została uratowana z pseudo hodowli, gdzie przez wiele lat żyła i rodziła w strasznych warunkach. Sunia jest bardzo spragniona miłości i ludzkiej bliskości. Z radością nadstawia brzuszek do głaskania i całą siebie do przytulania. Kia nie umie chodzić na smyczy, nigdy nie miała z nią styczności. Jednak przy odrobinie cierpliwości i dużej dawce miłości Kia na pewno przełamie swe lęki. Sunia nie zgadza się z innymi pieskami. Szukamy dla niej domku w którym będzie członkiem rodziny i gdzie otoczona miłością zapomni o złych rzeczach jakie ją do tej pory spotkały.