Imię: King
Ur.2012
Wielkość: duży
Waga: ok 32 kg

Wirtualnym opiekunem jest Asia L.

King to piękny i dostojny pies w typie owczarka długowłosego, który trafił do nas gminy Brwinów. Psiak jest trochę zaniedbany i dość wychudzony, na pleckach ma małe wyłysienia, które jednak nie odbierają mu wcale uroku. King jest cudownym i mądrym psem znającym podstawowe komendy typu siad, łapa itp. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest spokojny i opanowany .Widać jednak że tęskni za właścicielem i jest troszkę smutny z tego powodu. W stosunku do człowieka psiak jest bardzo przyjazny i kontaktowy. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.