Imię: Kłopot
Ur. 2016
Wielkość: duży
Waga: ok 25 kg
Kłopot czeka na wirtualnego opiekuna!

Kłopot to młody, piękny psiak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak jest zadbany, wesoły i bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich wokół. Przebywanie z nim to czysta przyjemność, nie jest ani trochę onieśmielony, energia go rozpiera i udziela się każdemu, kto z nim przebywa. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi pieskami. Mamy nadzieję, że właściciel się szybko odnajdzie. Psiak został znaleziony z obrożą oraz obróżką przeciw kleszczom.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.