Imię: Kokietka
Ur. 2018
Wielkość: średnia

Kokietka czeka na wirtualnego opiekuna!

Kokietka to sunia znaleziona 24.07.2019 na terenie gminy Otwock w towarzystwie pieska Krokieta. Pieski prawdopodobnie miały wspólny domek ponieważ są ze sobą bardzo zżyte i jedno nie odstępuje drugiego nawet na krok. Kokietka jest bardziej śmiała niż jej kolega. Towarzystwo człowieka sprawia jej radość, lubi nadstawić łepek na głaski. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Psiak bardzo tęsknią i czekają na swojego właściciela z niecierpliwością.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–