Imię: Koniczyna
Ur. 20.04.2019
Wielkość: mała
Waga: 4,10 kg

Koniczyna czeka na wirtualnego opiekuna!

Koniczyna to urocze psie dziecko, które trafiło do nas wraz z rodzeństwem z gminy Łomianki. Psinka jest spokojna , i troszeczkę onieśmielona nowa sytuacją. Jednak po chwili staje się wielkim pieszczoszkiem, chętnym poznania otaczającego ją świata . Bezpiecznie czuje się przy człowieku. Nie znamy rodziców Koniczyny, ale zapowiada się ona na średniego / dużego pieska. Szukamy dla Koniczyny kochającego człowieka i domku na całe życie.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.