Imię: Kozieradka
Ur. 01.02.2019r.
Wielkość: mała

Kozieradka czeka na wirtualnego opiekuna!

Kozieradka została znaleziona na terenie gminy Wołomin razem ze swoją mamusią i siostrą. Obie psinki trafiły już do nowych domków, została tylko Kozieradka. Sunia jest bardzo lękliwa i nieśmiała. Dotyk człowieka wciąż ją stresuje, a postępy w pokonywaniu własnego strachu są minimalne. Sunia nie wykazuje jednak agresji w stosunku do człowieka, gdy się przestraszy próbuje wcisnąć się do kącika i zniknąć. Psinka będzie potrzebowała dużo czasu, miłości i cierpliwości, aby zaufać i poczuć się bezpiecznie przy swoim opiekunie. Kozieradka bardzo chce być kochanym pieskiem, mieć troskliwą rodzinkę i bezpieczny domek.