Imię: Kozieradka
Ur. 01.02.2019r.
Wielkość: mała
Kozieradka czeka na wirtualnego opiekuna!

Kozieradka to szczeniak znaleziony razem z matka i siostrą na terenie gminy Wołomin. Sunia jest bardzo nieśmiała, nieznane otoczenie i nowi opiekunowie mocno ją stresują. Psinka będzie potrzebowała trochę czasu, aby w pełni zaufać i poczuć się bezpiecznie. Sunia zapowiada się na średniego pieska. Kozieradka bardzo chce być kochanym pieskiem, mieć troskliwą rodzinkę i bezpieczny domek.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.