Imię: Krokiet
Ur. 2018
Wielkość: mały

Krokiet czeka na wirtualnego opiekuna!

Krokiet to mały rudzielec znaleziony 24.07.2019 na terenie gminy Otwock w towarzystwie młodej suczki. Pieski prawdopodobnie miały wspólny domek ponieważ są ze sobą bardzo zżyte i jedno nie odstępuje drugiego nawet na krok. Krokiet jest bardziej nieśmiały z tej dwójki. Potrzebuje czasu aby poznać nowego opiekuna i mu zaufać. Jednak z każdą chwilą psiak czuje się pewniej i powolutku przełamuje swoje lęki. Krokiet całkiem dobrze sobie radzi na smyczy. Kto zgubił tego rudego nieśmiałka ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–