21728175_1548534955190017_5065040681954512110_nImię: Krym
Rasa: mix owczarka środkowo-azjatyckiego
Ur. 01.2014
Płeć: samiec
Wielkość: duży
Waga:

Wirtualnym opiekunem jest Troskliwa Ferajna

Krym to mix owczarka środkowo-azjatyckiego znaleziony w Nieporęcie. Pies trafił pod naszą opiekę poprzez zrzeczenie się praw przez jego poprzedniego właściciela. Krym w momencie, gdy do nas trafił był psem wymagającym intensywnego leczenia.. Przeszedł dwie operacje, jedna z nich to korekta trzeciej powieki, druga natomiast operacja stawu kolanowego. Zaniedbania ze strony właściciela w okresie dzieciństwa oraz genetyka sprawiły, że Krym pomimo swojego młodego wieku stawał się psem kaleką. Chodzenie, bieganie i jakiekolwiek aktywności sprawiały mu ból i automatycznie niechęć do poruszania się.

Obecnie Krym czuje się już bardzo dobrze, chętnie wychodzi na spacer i ma coraz większą ochotę na zabawę. Na smyczy Krym chodzi ładnie, pod warunkiem że to on wybiera trasę spaceru, ale zdarza mu się też pociągnąć. Krym jest wielkim indywidualistą i nie przejawia chęci do nawiązywania psich przyjaźni, więc w nowym domu powinien być jedynakiem. W stosunku do ludzi Krym jest mega przyjazny, zabiega o ich uwagę i domaga się czułości, czasem nawet bardzo stanowczo. Pragniemy znaleźć dla Kryma dom, w którym będzie członkiem rodziny i w którym już zawsze będzie mógł cieszyć się miłością i troską opiekunów.

 

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »