Imię: Laki
Ur.02.2017
Wielkość: mały
Waga: 5,30 kg
Laki czeka na wirtualnego opiekuna!

Laki to uroczy i wyjątkowo sympatyczny młody psiak, który trafił do nas z gminy Wieliszew. Od pierwszej chwili garnie się do ludzi i jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Uwielbia się przytulać, wskakiwać na kolanka i nadstawiać się do głaskania i miziania. Psiak jest bardzo kontaktowy, milusiński i spragniony bliskości człowieka. Laki na smyczy radzi sobie dość słabo, ale przy odrobinie chęci będzie robił szybko postępy. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.