Imię: Lalka
Ur. 2011r
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg

Lalka czeka na wirtualnego opiekuna!

Lalka to suczka odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Suńka jest bardzo przyjacielska i spragniona kontaktu z człowiekiem. Najchętniej nie opuszczałaby swojego opiekuna na krok. Lubi się przytulać i rozdawać całuski. Niestety suczka ma problemy z chodzeniem na smyczy. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.