Imię: Largo
Ur. 01.2018
Wielkość: mała
Waga: 6,90 kg

Largo czeka na wirtualnego opiekuna!

Largo to młodziutka sunia znaleziona razem z bratem na terenie gminy Nadarzyn. Suczka jest troszkę odważniejsza niż Long, jednak schroniskowe otoczenie również ją onieśmiela i czuje się w nim bardzo niepewnie. Potrzebuje trochę czasu, aby poznać i zaufać nieznanej osobie, ale już po kilku chwilach widać malutkie postępy. Largo nie umie chodzić na smyczy, jest ona dla niej nowością. Largo i jej brat bardzo tęsknią za swoim człowiekiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?