Imię: Larry
Ur. 2017
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Maja

Larry to duży pies w typie labradora / goldena znaleziony na ternie gminy Nadarzyn. Pies jest zaczipowany, lecz niezarejestrowany w żadnej bazie. Jest bardzo wesoły i żywiołowy, cały czas chętny do zabawy i biegania. Larry jest przyjaźnie nastawiony do człowieka i cały czas radośnie się do niego uśmiecha. Pies umie chodzić na smyczy, ale bardzo ciągnie. Na spacerze najchętniej chodziłby własnymi ścieżkami. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?