Imię: Liga
Ur.: 2017 r
Wielkość: duża
Waga: ok. 26 kg

Liga czeka na wirtualnego opiekuna!

Liga to długowłosa suczka w typie owczarka znaleziona na terenie gminy Zambrów. Trafiła do schroniska zakleszczona, jest już pod opieką weterynarza. Liga to spokojna i łagodna psinka. W stosunku do człowieka jest przyjaźnie nastawiona i to już od pierwszego spotkania. Bliskość opiekuna sprawia, że Liga czuje się bezpiecznie i pewnie. Suczka umie chodzić na smyczy, jest posłuszna i bardzo grzeczna. Na szyi zamiast obroży miała założony parciany, szeroki pasek.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!