Imię: Limonka
Ur. 15. 11. 2018
Wielkość: mała
Waga: 2,20 kg.

Limonka czeka na wirtualnego opiekuna!

Limonka trafiła do schroniska razem z mamą i trójką rodzeństwa. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona, ale już po kilku minutach jest wesolutkim i rozbrykanym maluchem . Przytula się do człowieka i radośnie merda ogonkiem. Zapowiada się na średniego/dużego pieska. Limonka chce być kochana, mieć własny domek i swojego człowieka.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.