Imię: Linda
Ur. 2012
Wielkość: duża
Waga: ok. 35 kg

Linda czeka na wirtualnego opiekuna!

Linda trafiła do nas z gminy Wołomin. Była bardzo wystraszona, ale nie przejawiała agresji. Po dłuższym czasie otworzyła się, lecz nadal potrzebuje kilku chwil by zaufać człowiekowi. Jest niezwykle delikatna i uległa. Lubi głaskanie i przytulanie, jest przeszczęśliwa kiedy poświęca się jej czas i nie narzuca. Sunia na pewno nie pochodzi z kochającego domu, ale daję szansę i ufa, że już nikt nie zrobi jej krzywdy. Linda zgadza się z innymi pieskami, umie chodzić na smyczy i słucha się człowieka. Szukamy dla niej domu, w którym zostanie obdarzona miłością i troską.

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.