Imię: Liwia
Ur. 11.2017
Wielkość: średnia
Waga: 16,50 kg

Liwia czeka na wirtualnego opiekuna!

Liwia to młoda owczareczka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. Psiaki są bardzo wesołe i rozbrykane, jednak ostrożne w kontakcie z człowiekiem. Staramy się je powolutku socjalizować, oswajać z ludzkim dotykiem i są już widoczne zmiany. Nadstawiają się już nieśmiało na głaski. Pieski najlepiej czują się razem, są wtedy śmielsze i odważniejsze. Niestety Liwia nie zna smyczy, więc przed przyszłym opiekunem troszkę pracy, ale to bardzo mądra i chętna do nauki suczka. Szukamy dla Liwii dobrego domku na całe życie i kochającego, troskliwego właściciela.