Imię: Lolka
Ur. 15.02.2018
Wielkość: mała
Waga: 9 kg kg

Lolka czeka na wirtualnego opiekuna!

Lolka trafiła do nas z Łomianek razem ze swoją siostrą Azą. Sunia jest pogodną, wesołą i milutką dziewczynką. Potrzebuje tylko chwili aby poczuć się pewnie na nowym terenie i w otoczeniu nieznanych osób. Potem już z radością nadstawia łepek do głaskania i miziania. Lubi towarzystwo człowieka i bardzo chce żeby ktoś ją pokochał i podarował jej domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.