Long czeka na wirtualnego opiekuna!

Long to młodziak znaleziony razem z siostrą na terenie gminy Nadarzyn. Psiak jest przestraszony sytuacją w jakiej się znalazł. Schroniskowe otoczenie bardzo go onieśmiela i czuje się w nim bardzo niepewnie. Żeby zaufać nowej osobie Long potrzebuje trochę czasu, ale widzimy że bardzo stara się pokonać swoje lęki. Piesek nie umie chodzić na smyczy, jest ona dla niego nowością. Long trafił do nas bardzo zakleszczony, podaliśmy mu leki i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Long i jego siostra bardzo tęsknią za swoim domkiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?