Imię: Madera
Ur. 2007
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Katarzyna K-P

Madera to starsza suczka w typie owczarka niemieckiego znaleziona 22.01.2019 w Markach na ul. Pułaskiego. Sunia jest bardzo przyjazna do ludzi i to już od pierwszego spotkania. Lubi przytulić się do człowieka i nadstawić szyjkę na małe drapanko. W nowym miejscu czuje się pewnie, jak u siebie. Madera ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszna i bardzo grzeczna. Zgada się też z innymi pieskami – samcami. Mamy nadzieję, że ktoś szuka tej wspaniałej suczki i Madera szybko wróci do domu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?