Imię: Majka
Ur. 08.2017
Wielkość: mała

Majka czeka na wirtualnego opiekuna!

Majka to młodziutka sunia znaleziona na terenie gminy Czosnów. Jest bardzo wesoła, chętna do psich zabaw i psot. Ciekawi ją wszystko, wszędzie jej pełno. Z wielką radością nadstawia się na głaski, tuli do człowieka i rozdaje buziaki. Majka zapowiada się na pieska małego lub średniego.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.