Imię: Makaronik
Ur. 10.02.2019
Wielkość: mały
Waga: 2,50 kg

Makaronik czeka na wirtualnego opiekuna!

Makaronik to niskopodłogowy maluszek, trochę w typie jamniczka. Maleństwo uwielbia zabawy i pieszczoty. Najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka. Pieszczoch do kochania i tulenia. Makaronik zapowiada się na małego pieska. Szukamy dla niego kochającego człowieka i bezpiecznego, domu na całe życie.

Pokochaj Makaronika i podaruj mu domek na całe życie.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.