Imię: Maksio
Ur. 02.2018
Wielkość: mała

Maksio czeka na wirtualnego opiekuna!

Maksio to młody szczeniak, który trafił do nas z gminy Legionowo. Psiak jest bardzo kontaktowy i spragniony bliskości człowieka. W schroniskowym otoczeniu czuje się troszkę niepewnie, jednak po chwili chętnie nawiązuje więź z opiekunem. Maksio lubi przytulanie , głaskanie i jest bardzo milusiński i kochany. Dość słabo radzi sobie na smyczy, jednak przy odrobinie chęci robi szybkie postępy. Szczeniak bardzo potrzebuje dobrego domku i ludzi, którzy go pokochają.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.