Imię: Malinka
Ur. 25.01.2021 r
Wielkość: mała
Waga: 3,10 kg

Malinka czeka na wirtualnego opiekuna!

Malinka to słodka i urocza dziewczynka znaleziona razem z rodzeństwem i matką na terenie Legionowa. Pieski są energiczne i żywiołowe, otwarte i bardzo przyjacielskie. Przebywanie blisko człowieka daje im wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiają zabawy oraz drobne psie psoty. Malinka i jej rodzeństwo będą dużymi psiakami. Szczeniaczki marzą o nowych, bezpiecznych domkach w których poczują się szczęśliwe i kochane.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.