Imię: Manga
Ur. 07.2017
Wielkość: mała

Manga czeka na wirtualnego opiekuna!

Manga to czekoladowa, mała suczka znaleziona na terenie gminy Wołomin. Sunia w pierwszym kontakcie jest troszkę nieśmiała i zachowuje rezerwę, jednak gdy komuś zaufa to mega pieszczoch i wesołek. Uwielbia się przytulać i nadstawiać łepek do głaskania. Manga bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest wpatrzona w człowieka i grzeczniutka. Do innych piesków też jest przyjaźnie nastawiona. W związku z problemami skórnymi sunia jest diagnozowana.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?