Imię: Marcel
Ur.: 2014 r
Wielkość: średni
Waga: ok. 10 kg

Marcel czeka na wirtualnego opiekuna!

Marcel to spokojny piesek znaleziony 17.12.2020r na ulicy Dmowskiego w Markach. Trafił do schroniska zaniedbany i bardzo wychudzony. Psiak jest grzeczny, miły i serdeczny. Lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Przytulanie i głaskanie daje mu poczucie bezpieczeństwa i sprawia wielką przyjemność. Piesek dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Marcel został znaleziony w zniszczonej, skórzanej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?