Imię: Mela
Ur. 2017
Wielkość: średnia
Waga: ok. 23 kg

Mela czeka na wirtualnego opiekuna!

Mela to młoda, owczarkowata suczka znaleziona 05.12.2018 na terenie gminy Otwock. Sunia jest wesoła i pełna pozytywnej energii. Bardzo przyjazna i ufna w stosunku do ludzi już od pierwszych chwil. Bardzo lubi towarzystwo człowieka i wszelkie mizianki – przytulanki. Mela jest również bardzo grzeczna i posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Suczka jest zadbana i nauczona dobrych manier, wiec na pewno miała domek do którego ma nadzieję szybciutko wrócić.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?