Imię: Mieczyk
Ur. 20.04.2019
Wielkość: mały
Waga: 4,90 kg

Mieczyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Mieczyk to uroczy brzdąc, który trafił do nas z piątką rodzeństwa z gminy Łomianki. Maleństwo jest rezolutne , wesolutkie i ciekawe świata. Potrzebuje tylko chwilki, aby poczuć się pewnie przy nowym opiekunie. Potem z radością nadstawia się do przytulania miziania. Nie znamy ich rodziców, ale rodzeństwo zapowiada się na średnie / duże pieski. Szukamy dla Mieczyka kochającego człowieka i domku na całe życie.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.