Imię: Mika
Ur. 2017
Wielkość: mała
Waga: 8,50 kg
Mika czeka na wirtualnego opiekuna!

Mika to bardzo sympatyczna i kochana sunia, która trafiła do nas wraz z dwoma szczeniakami z terenu gminy Wołomin. Sunia jest troszkę wystraszona i zdezorientowana nowym miejscem. Potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać człowiekowi. Niestety smycz jest dla niej obca, lecz trochę nauki i zrozumienia, a psinka jest wstanie podołać temu wyzwaniu. Mamy nadzieje, że ktoś szuka tej psiej rodzinki i pieski szybko wrócą do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?