Mikołajki 2014

7 grudnia 2014 roku schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim zorganizowało dla swoich podopiecznych Mikołajki.

Tego dnia odwiedzający nas goście mogli poznać lepiej placówkę, jej pracowników i psiaki, znajdujące się w schronisku. Pod choinką goście zostawiali prezenty: suchą i mokrą karmę, koce, kołdry, poduszki, ręczniki, zabawki, smycze, obroże i smakołyki.

Choć pogoda nas nie rozpieszczała, nasi bracia mniejsi mogli liczyć na duże grono zainteresowanych nie tylko poznaniem ich bliżej, ale także adopcją.
Po zwiedzeniu schroniska wszyscy odwiedzający mogli napić się ciepłej kawy, herbaty i poczęstować się pysznymi ciastami domowej roboty.
Był także świąteczny kiermasz różności- ręcznie robione bombki, świece, stroiki, obrazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Psiaki są niezmiernie wdzięczne za ogrom prezentów, a my pragniemy podziękować wszystkim Mikołajom, którzy tego dnia odwiedzili schronisko i swą wizytą wprowadzili wspaniały, świąteczny nastrój. Cieszymy się, że dzięki Wam nasi podopieczni mogli mieć tak wspaniałe Mikołajki!

Tego dnia zebraliśmy także 1865,91zł! Słowami nie potrafimy wyrazić tego, jak bardzo się cieszymy i jesteśmy wdzięczni!

Dziękujemy z całego serca:
– wolontariuszom, którzy witali gości i zachęcali do adopcji psiaków;
– Pani Krystynie i Pani Izabeli, które prowadzą blog Gazetowe Plecionki i obdarowały nas mnóstwem przepięknych, ręcznie robionych ozdób, a dochód z ich sprzedaży przeznaczyły na schroniskowe psiaki;
– Rodzinie Cejnóg za przepyszne ciasta, które wszystkim bardzo smakowały. Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na Waszą obecność i nieocenioną pomoc.
– Państwu Galińskim za własnej roboty babeczki, kruche ciastka, czekoladki i mnóstwo karmy dla naszych podopiecznych. Dziękujemy, że o nas pamiętacie!
– Pani Małgosi Grycan za podarowanie pierników staropolskich oraz talonów na słodkie pyszności od Lodziarni Grycan.

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij