Imię: Miła
Ur. 2015
Wielkość: średnia

Miła czeka na wirtualnego opiekuna!

Miła to czarna, krótkowłosa suczka znaleziona 13.12.2018 na terenie gminy Otwock. Sunia jest spokojna i delikatna. W schroniskowym otoczeniu czuje się onieśmielona i potrzebuje czasu aby poczuć się pewniej. Miła nie za dobrze radzi sobie na smyczy. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiona, jednak musi mieć chwilkę na poznanie nowego opiekuna. Potem bardzo lubi być głaskana i przytulana, a za smaczka zrobi wiele. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?