Imię: Mila
Rasa: mix
Ur. 06.2015
Płeć: samica
Wielkość: średnia
Waga: 12 kg

Wirtualnym opiekunem jest Dusia

Mila to młoda suczka znaleziona na terenie Wołomina. Została przywiązana przez jakiegoś POTWORA do drzewa na niezagospodarowanej działce. Musiała tam spędzić kilka tych zimowych i mroźnych dni. Siedziała cichutko przy drzewie i widać że nie miała już siły na nic innego. Została znaleziona chyba w ostatniej chwili, bo dzisiejszej nocy, z szalejącym silnym wiatrem pewnie by nie przeżyła. Sunia była bardzo wyziębiona i jest strasznie chuda. Może ktoś poznaje pieska, wie kto był „właścicielem„ i zgotował jej taki los.
Mila jest bardzo grzecznym i przyjaznym psiakiem. Umie chodzić na smyczy. Szukamy dla niej domu pełnego miłości i troski, w którym zapomni o wszystkich złych rzeczach i cierpieniu jakie ją spotkało.
——————————————-
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl