Imię: Miłek
Ur. 10.2017
Wielkość: mały
Waga: 7,20 kg

Miłek czeka na wirtualnego opiekuna!

Miłek to młody piesek o półdługiej sierści z krótkim ogonkiem. Trafił do nas z gminy Błonie. Psiak miał na sobie ciasną, zaszytą obróżkę oraz na przednich łapkach nosi ślady wygolenia- prawdopodobnie jest po przebytym leczeniu. Pomimo pewnego onieśmielenia schroniskiem Miłek bardzo szybko nadstawiał się do tulenia i głaskania łącznie z brzuszkiem. Jest bardzo miłym i sympatycznym psiakiem i bardzo tęskni za domem. Umie chodzić na smyczy.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.