Imię: Misio
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Wirtualnym opiekunem jest Paulina i Michał

Misio trafił do schroniska razem ze swoją przyjaciółką Ciapą. Pieski miały wspaniały domek, właścicielkę, która psiaki kochała i bardzo o nie dbała. Niestety ich Pani umarła. Pieski zostały same, przerażone, opuszczone i oddane do schroniska. Teraz te maleństwa nie odstępują się nawet na krok, mają już tylko siebie i na pewno nie zniosą rozłąki. Misio jest cały czas wpatrzony w Ciapę, gdzie sunia tam i on. Więc bardzo prosimy o wspólny domek, pełny miłości dla tych delikatnych i spokojnych piesków. Niech w ich smutnych oczkach znów zabłyśnie radość i szczęście.