Imię: Mniszek
Ur.: 11.2019
Wielkość: mały

Mniszek czeka na wirtualnego opiekuna!

Mniszek to młody psiak znaleziony na terenie gminy Czosnów. Piesek trafił do schroniska mocno zakleszczony. Niestety ma babeszjozę, ale jest już pod opieką weterynarza i z dnia na dzień czuje się lepiej. Mniszek jest bardzo nieśmiały i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Jednak w stosunku do człowieka jest przyjazny i łagodny od pierwszych chwil. Widać, że przytulanki i głaski sprawiają mu radość i pomagają poczuć się bezpieczniej. Niestety Mniszek nie umie chodzić na smyczy. Psiak szuka wspaniałego domku, pełnego miłości i bezpieczeństwa.