Imię: Modrzewik
Ur. 12.06.2018
Wielkość: mała
Waga: 2,20 kg

Modrzewik czeka na wirtualnego opiekuna!

Modrzewik to rezolutny szczeniaczek, który trafił do nas wraz z rodzeństwem z gminy Wieliszew. Psiaczek jest wesoły, ciekawski i cały czas gotowy do psich zabaw. Całym sobą lgnie do człowieka i czeka na pieszczoty. Nie znamy jego rodziców i nie wiemy jak duży urośnie, ale Modrzewik zapowiada się na średniego / dużego pieska. Szukamy dla tej kochanej psinki bezpiecznego domku na zawsze, pełnego miłości i troski właścicieli.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.