Imię: Mogel
Ur. 04.2019
Wielkość: mały
Waga: 7,5 kg

Mogel czeka na wirtualnego opiekuna!

Mogel to szczeniaczek znaleziony z bratem na terenie gminy Błonie. Jest bardzo wesołym i otwartym psiakiem. Od pierwszych chwil na nieznanym terenie czuje się pewnie, śmiało poznaje otaczający go świat. Jest też wielkim przytulaskiem, który z radością nadstawia się na pieszczoty. Najlepiej czuje się blisko człowieka. Nie znamy jego rodziców, ale Mogel zapowiada się na średniego / dużego pieska. Pokochaj go i podaruj mu domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.