Imię: Mokka
Ur. 07.2018r.
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem Mokki jest Grażyna Skałczyńska

Mokka to prześliczny, uroczy szczeniaczek, który trafił do nas z Legionowa. Jest nieco wystraszona, a to za sprawą nieznanego miejsca w którym się znalazła. Za to lgnie do człowieka, lubi jak się ją głaszcze i przytula. Ma śliczną milutką sierść. Można się w niej zakochać od pierwszego spojrzenia.
Nie znamy jej rodziców, ale sunia zapowiada się na średniego psiaka. Szukamy dla niej kochającego człowieka i bezpiecznego, domu na całe życie.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.