18222244_1418146338228880_8174685280182998337_nImię: Molly
Ur. 02.2017
Wielkość: mała
Waga: ok. 7 kg
Molly czeka na wirtualnego opiekuna!
Molly to mała sunia, bardzo otwarta na kontakt z człowiekiem i innymi psami. Uwielbia wskakiwać na kolana i dawać serię buziaków :) Molly to mała błyskawica, wszędzie jej pełno a swoim optymizmem jest w stanie rozweselić największego ponuraka ;) Molly nie boi się innych psów i bardzo ładnie się z nimi bawi, tak więc domek z psim kolegą bądź koleżanką mile widziany. Sunia jest jeszcze psim dzieciakiem tak więc przyszły opiekun musi być przygotowany na naukę czystości, chodzenia na smyczy a także samych pozytywnych zachowań.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.