Imię: Moment
Ur. 2015
Wielkość: mały
Moment czeka na wirtualnego opiekuna!

Moment to piesek, którego miał odebrać właściciel. Niestety minęła kwarantanna, a właściciel się nie pojawił. Moment jest bardzo wesołym i pełnym pozytywnej energii psiakiem. Do wszystkich ludzi, nawet tych dopiero co poznanych jest przyjaźnie nastawiony i chętny na pieszczoty i drapanki. Moment umie chodzić na smyczy, choć od chodzenia na smyczy woli bieganie i skakanie. Szukamy dla tego wesołego i rozbrykanego psiaka domku z kochającym właścicielem, który już nigdy nie zawiedzie i nie opuści.