Imię: Mona
Ur. 2014
Wielkość: duża
Waga: ok. 40 kg

Mona czeka na wirtualnego opiekuna!

Mona to sunia w typie owczarka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Suczka jest po wypadku komunikacyjnym, miała pękniętą miednicę, ale powolutku dochodzi do siebie. Mona jest super pieskiem, przyjaźnie nastawionym do ludzi. Uwielbia kontakt z człowiekiem i jego bliskość. Wielką radość sprawiają jej głaski i przytulaski. Oprócz tego jest bardzo grzeczna i posłuszna. Wykonuje podstawowe komendy, pięknie podaje łapkę. Wpatruje się w człowieka swoimi pięknymi, mądrymi oczkami jakby pytając kiedy wreszcie zabierzesz mnie do domu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?