Imię: Morel
Ur. 2017
Wielkość: średni
Morel czeka na wirtualnego opiekuna!

Morel został znaleziony 29.05.2019 na terenie gminy Otwock w towarzystwie drugiego psiaka Talarka . Morel jest pieskiem bardzo przytulaśnym, uwielbiającym głaskanie, mizianie i przytulanie. Jest bardzo ,ale to bardzo wpatrzony w człowieka. Jego obecność powoduje, że piesek się bardzo wycisza i uspakaja. Niestety Morel nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale to młody i bardzo mądry psiak więc szybciutko opanuje tę sztukę. Mamy nadzieję , że niedługo piesek wróci do swego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?