Imię: Morelka
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Sandra i Antonis

Morelka to niewielka, biało – ruda suczka znaleziona na terenie gminy Brwinów. Sunia jest bardzo energiczna i super dogaduje się z innymi pieskami. Jednak w stosunku do człowieka jest mocno wycofania i nie chce zawierać bliższych znajomości. Może w nowym domku, gdzie miałaby psi wzór do naśladowania potrafiłaby się przełamać i zaufać człowiekowi. Niestety Morelka nie umie chodzić na smyczy. Czy ktoś da jej szansę na lepsze jutro ?