Imię: Morelka
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Sandra i Antonis

Morelka to niewielka, skromna suczka , która trafiła do nas z gminy Brwinów. Była zdezorientowana i niepewna miejsca, w którym się znalazła. Potrzebowała czasu aby się zaaklimatyzować w nowym dla niej otoczeniu. Suńka jest łagodna, nieśmiała w pierwszym kontakcie ale spragniona miłości człowieka. Nie jest nauczona chodzenia na smyczy. Morelka ładnie dogaduje się z kolegami z boksu. Podaruj tej ślicznej suczce cudowny domek i pokaż jej, że człowiek może być najlepszym przyjacielem.