Imię: Narnia
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 2020
Płeć: samica
Wielkość: średnia
Waga: 23 kg

Narnia czeka na wirtualnego opiekuna!

Narnia to suczka w typie amstaffa znaleziona 09.02.2022 w lesie w Markach przy ul. Spacerowej. Sunia jest niezaczipowana, prawdopodobnie miała niedawno szczeniaki. Na szyi miała ciasno założoną kolczatkę i była przywiązana dwoma grubymi smyczami do szlabanu w lesie. Nie miała najmniejszej szansy, żeby samej się uwolnić. Spędziła prawdopodobnie w lesie poprzednią noc, zanim została zauważona, na szyi ma już liczne obtarcia, powstałe gdy próbowała się uwolnić. Narnia jest w tej chwili trochę zdezorientowana i nie czuje się pewnie w nowym otoczeniu. Jednak w stosunku do człowieka nie przejawia agresji, choć nie zabiega o bliższy kontakt. Musimy dać jej trochę czasu na aklimatyzację. Sunia umie chodzić na smyczy.
Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat porzuconego psa prosimy o kontakt pod numer telefonu: 506-403-514.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl