Imię : Nasturcja
Ur : 06.2017r.
Wielkość: mała
Waga : 12 kg
Nasturcja czeka na wirtualnego opiekuna!
Nasturcja jest śliczną, małą białą suczką . W pierwszym kontakcie jest trochę wystraszona, lecz po lepszym poznaniu daje się pogłaskać i widać że kontakt z człowiekiem sprawia jej radość. Chodzenie na smyczy jest dla niej nieznane, ale jest bardzo chętna do nauki. Sunia zgadza się z kolegami i koleżankami z boksu. W grupie swoich towarzyszy jest pewniejsza siebie. Szukamy dla niej najcudowniejszego domku pełnego miłości i zrozumienia.