Imię: Nesti
Ur.: 11.2019
Wielkość: średnia

Wirtualnymi opiekunami są Kasia, Basia, Hania i Antek

Nesti to młodziutka, beżowa suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Sunia trafiła do schroniska ze starym urazem przedniej łapy. Jest już pod opieką weterynarza i prowadzimy dalszą diagnostykę. Psinka jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak w stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna i to już od pierwszego spotkania. Lubi nadstawić szyjkę na delikatne drapanko. Niestety Nesti nie umie chodzić na smyczy. Kto zgubił taką uroczą sunieczkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?